Slide 1

Emar Solo - najnowsza kasa fiskalna z pamięcią elektroniczną - warta uwagi !!!

Slide 2

Posnet NEO HS EJ - niesamowita ilość funkcji zadowoli wymagających

Slide 3

Naprawdę tania i dobra drukarka fiskalna Innova Profit kopia elektroniczna gwarancja 5 lat

Slide 4

Najtańsza kasa fiskalna w swojej klasie - dla każdego 3000 PLU !!!

Slide 5

Mała kasa przenośna z wydajnym akumulatorem - dobra cena

Slide 6

Posnet Mobile HS EJ - kieszonkowa kasa fiskalna w doskonałej cenie

Slide 7

Posnet Bingo HS Plus - kasa fiskalna uznana przez sprzedawców za prostotę obsługi

Slide 8

Najnowsze dziecko Posnet - mini drukarka fiskalna Temo z kopią elektroniczną

Slide 9

Sprawdzona i prosta kasa fiskalna Farex Bursztyn - 3000 kodów PLU

Slide 10

Drukarka doskonała do wyboru kopia elektroniczna lub tradycyjna

Slide 11

Kasa fiskalna Farex Rubin do małego i średniego sklepu

Example Frame
Promocja! Program Handlowo-Magazynowy WF-MAG Wapro Start - Windows :: 329,00 zł ::.
Wybierz kategorię
Rolki kasowe
Producent
Kontakt z nami

Tel. 0 509 225 375
webman2000@wp.pl
Gadu-Gadu: 4292758

SKLEP - SERWIS
UL. BARCELOŃSKA 1
02-762 WARSZAWA
ZADZWOŃ ZANIM PRZYJEDZIESZ


mBank oddział w Łodzi
89114020040000310230362266

Zobacz wizytówkę w serwisie mikroFirmy.pl

SKLEP - SERWIS
UL. BARCELOŃSKA 1
02-762 WARSZAWA
ZADZWOŃ ZANIM PRZYJEDZIESZ

Lider rynku
kliknij
Kasy fiskalne Warszawa
Serwis komputerowy
W dzisiejszych czasach dobra współpraca i zarządzanie w firmie odgrywa bardzo ważną rolę i pozwala zdobyć przewagę nad konkurencją oraz łatwiej pozyskać nowych klientów.

Zastanów się czy Twoja firma posiada nowoczesne zaplecze informatyczne, mogące sprostać wymaganiom Twoich klientów.

Obecnie, aby Twoja firma podążała w dobrym kierunku konieczne są zmiany pozwalające na obniżenie kosztów obsługi klienta, bardziej uporządkowany kontakt z klientem oraz dużo lepszy obieg dokumentów w firmie.

Jeśli Twoja firma należy do firm małych lub średnich (do 75 użytkowników) to mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zapewni Ci przewagę nad konkurencja i pozwoli obniżyć koszty pracy i obsługi klienta. Rozwiązanie to pozwoli Ci także na kontrolę działania wszystkich pracowników, zwiększenie wydajności ich pracy. Zabezpieczy także wszystkie istotne dane w Twojej firmie.

Na potrzeby poniższego przykładu założyliśmy, iż Twoja firma posiada:
 • 10 komputerów stacjonarnych
 • 5 komputerów przenośnych (notebooki)
 • Stały dostęp do Internetu (stały adres IP)
Jeśli jest trochę inaczej, prosimy o kontakt a przygotujemy dla Ciebie zupełnie za darmo podobne opracowanie uwzględniające dokładnie Twoją sytuację.

Aby zapewnić bezpieczną, uporządkowaną i nowoczesną strukturę w firmie zaleca się wykonać następujące kroki:
 1. Zakupić bezpieczny router udostępniający Internet w firmie

  Router ten powinien:
  • Udostępniać łącze internetowe dla wszystkich komputerów
  • Zabezpieczać sieć komputerową przed atakami z Internetu
  • Zapewniać niezbędne usługi sieciowe, takie jak DNS, DHCP, NAT, VPN.
  • Posiadać opcję firewalla (najlepiej UTM)

 2. Wdrożyć stabilny i niezawodny serwer plików i aplikacji

  Aby praca w Twojej firmie została znacznie usprawniona należy postawić na pracę grupową, wymianę danych pomiędzy pracownikami oraz dobrą organizację tej pracy.

  Serwer jest sercem całego organizmu. Jest najważniejszym elementem systemu. To na nim będą centralnie przechowywane wszystkie najważniejsze dane Twojej firmy. Serwer ma za zadanie ułatwić wymianę plików, zabezpieczyć wszystkie najważniejsze dane dane przed przypadkową utratą. Zwykle pełni on także funkcję serwera wydruków oraz serwera aplikacji (np.: SQL Server Desktop Edition).

  Microsoft Small Business Server 2008 w 100% spełnia wymagania Twojej firmy: 

  Wdrożenie serwera SBS 2008 pozwoli Twojej firmie:

  • Scentralizować przechowywanie dokumentów elektronicznych (plików) w firmie.
  • Zapewnić centralny punkt archiwizacji ważnych dokumentów firmowych. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie zapis lustrzany (mirroring dysków - RAID1) w serwerze, co zapobiegnie nieoczekiwanej awarii jednego z dysków serwera, a tym samym utracie danych. Także najnowocześniejsze rozwiązania VSC (Volume Shadow Copy - Kopia w Tle) zastosowane od serwera SBS 2003 pozwolą na odzyskanie, w dowolnej chwili, przypadkowo skasowanego pliku lub jego poprzedniej wersji.
  • Przy pomocy serwera poczty i pracy grupowej Microsoft EXCHANGE 2007 (za darmo w każdej wersji oprogramowania SBS) zarządzać oraz współdzielić kalendarze, zadania i notatki pracowników. Outlook Web Access (OWA) zapewni także dostęp do dokumentów (kalendarzy, zadań, notatek firmowych) z poza siedziby firmy, czyli praktycznie każdego miejsca na świecie, w którym jest dostęp do Internetu.
  • Za pomocą współdzielonego dostępu istnieje możliwość odbierania i wysyłania dokumentów faksowych bez konieczności ich drukowania.

 3. Zapewnienie oprogramowania antywirusowego

  W tym punkcie sprawę można potraktować na dwa sposoby. Według nas sposób pierwszy jest znacznie bardziej skuteczny, nowoczesny i niezawodny. Drugi ze sposobów jest trochę mniej bezpieczny, ale na swój sposób bardziej tradycyjny. Nowocześnie i super bezpiecznie

  • Skanowanie poczty i ruchu www poza Twoją firmą realizowane przez zewnętrzną firmę MessageLabs. Jest to rozwiązanie, które zapewnia 100% ochrony przed znanymi i nieznanymi wirusami, oraz ponad 99.3% skuteczności ochrony antyspamowej. Cały ruch internetowy przychodzący i wychodzący z firmy oraz wszystkie wiadomośći pocztowe (także te wychodzące) są skanowane POZA FIRMĄ na wyspecjalizowanych do tego serwerach MessageLabs. Odciąża to Twoje komputery i zapewnia, że nigdy nie dojdzie do nich żaden wirus. Zmniejsza także koszty zakupu oprogramowania antywirusowego, gdyż można zakupić tylko licencje podstawowe na skanowanie antywirusowe plików, a nie cała ochronę włącznie ze skanowanie poczty elektronicznej.
  • Tradycyjnym podejściem jest zakup dobrego oprogramowania antywirusowego instalowanego lokalnie na serwerze i stacjach roboczych. Takie rozwiązanie wymusza jednak więcej czynności administracyjnych i zapewnia mniejszą pewność i szybkość ściągania szczepionek antywirusowych.

   Posiadamy oprogramowanie antywirusowe róznych producentów ( np.: Esset NOD32, F-Secure, Symantec, McAfee). W zależności od "mocy" i potrzeb komputerów w Twojej proponujemy odpowiednie zabezpieczenia.

 4. Ostatni krok do skutecznego i pewnego zarządzania Twoją firmą to profesjonalna opieka serwisowa i nadzór informatyczny nad posiadamy sprzętem i oprogramowaniem.

  Umowa serwisowa z MR Computer to dla Twojej firmy pewność szybkiej obsługi w każdym momencie. Z dokładnymi warunkami i zaletami takiej współpracy możesz się zapoznać na podstronie.

  Poniżej zaprezentujemy przykładowe rozwiązanie dla firmy mającej 10 komputerów. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rozwiązania. Pierwsze z nich, tzw: ryczałtowe zakłada, że chcesz mieć pełną obsługę, a Twoi pracownicy mają zupełnie nie ingerować w środowisko informatyczne. Druga opcja „godzinowa” pozwala Ci dobrać ilość godzin w umowie, co nie jako zmusza się do oszczędności, a Twoich pracowników do minimalnego zaangażowania w to aby godzin serwisowych było jak najmniej. Z naszych wieloletnich spostrzeżeń wynika, że coraz więcej klientów decyduje się na opcję 1. Ostateczny wybór wariatnu współpracy pozostawiamy jednak Tobie.

  1. Opcja ryczałtowa, niezależna od ilości godzin (All-inclusive):
   Kwota ryczałtu miesięcznego: 2200 zł netto

   W ramach tej oferty ilość dojazdów i godzin serwisowych w godzinach pracy klienta (np.: 09:00 - 17:00 ) jest nielimitowana.

  2. Opcja z limitem godzin. Proponujemy kilka pakietów do wyboru.
  Pakiet I Pakiet II Pakiet III Pakiet IV Pakiet V
  Kwota miesięczna netto [ PLN ] 1000.00 1400.00 1600.00 1800.00 2200.00
  Ilość godzin w abonamencie 8 12 16 20
  Stawka za godzinę w umowie [ PLN ] 125 117 100 90 0
  Stawka za Godziny ponad umowę [ PLN ] 140 135 120 100 0
  OPCJE dodatkowe
  Sprzęt zamienny na czas naprawy.
  Cena za 1 dzień wypożyczenia. [PLN ]
  15 10 5 0 0


  W ramach każdego z pakietów (oraz umowy ryczałtowej bez limitu godz.) oferujemy:

  • Darmowy dojazd do Twojej firmy, przy założeniu, że najmniejsza jednostka rozliczeniowa pracy to 1 godzina robocza.
  • Czas reakcji na zgłoszenie: do 2 godzin (dzwoni serwisant i próbuje zdiagnozować problem oraz go usunąć lub zneutralizować poprzez pomoc zdalną – rozmowa telefoniczna lub połączenie zdalne do komputera).
  • Standardowy czas naprawy / neutralizacji uszkodzenia komputera / notebooka / serwera: do negocjacji, gdyż mocno zależy od wielu czynników
  • Expressowy czas naprawy/neutralizacji uszkodzenia serwera (Linux, Windows, Novell): do negocjacji, gdyż mocno zależy od wielu czynników
   Uwaga: dokładne zapisy dotyczące czasów naprawy zawarte są w propozycji umowy, która zostanie do Państwa wysłana razem z ofertami w przypadku zainteresowania naszą ofertą.

  • Jedna wizyta w miesiącu to przegląd komputerów, diagnostyka sieci, sprawdzenie zabezpieczeń, aktualizacja oprogramowania, archiwizacja ważnych danych, odwirusowanie komputerów, itd)
  • Zdalną pomoc użytkownikom w przypadku problemów nie wymagających wizyty osobistej. Oszczędza to czas dojazd do Twojej firmy, przyspiesza udzielenie pomocy.

kasy fiskalne warszawa, kasa fiskalna warszawa, kasy fiskalne, kasa fiskalna

© Tanie kasy fiskalne Warszawa odliczenie 90% Gwarancja 5 lat. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.